Bols - Créme de Cassis (17%)
 |
|
Distilleerderij: Land van herkomst: Inhoud: Type: |
|
Bols Nederland 70cl Likeur |
Smaakomschrijving:
Bols Crème de Cassis is een authentieke donkerrode zwarte bessen likeur, die wordt gemaakt met zwarte bessen uit Dijon in Frankrijk. Bols Crème de Cassis is gemaakt met enkel natuurlijke smaakingrediënten.
Terwijl deze rijke zwarte bessenlikeur prachtig combineert met andere vruchten, blijft de favoriete cocktail de klassieke Kir Royal. Deze sprankelende aperitief stelt nooit teleur.
€12,99
|
Over de distilleerderij / het merk, Bols:
Lucas Bols B.V. is een van Nederlands oudste nog actieve bedrijven, en het oudste gedistilleerd merk ter wereld. Sinds april 2006 is het weer thuis in Nederlandse handen. En terug in de stad waar het in 1575 begon: Amsterdam. Bols verstaat de kunst van het mixen en blenden; met oude recepturen en nieuwe smaken. Likeur, jenever, Corenwijn en gin. Puur en in spannende cocktails.
Meer van de distilleerderij:
|